| Crizata a întrebat:

Am intrat la liceul Economic profil economic. Sa raman aici sau sa ma transfer la Eminescu profil mate info? nu stiu ce sa fac. Help me ~

Răspuns Câştigător
| Maria_4522 a răspuns:

Te poti transfera dar ramai la economic deoarece iti ofera o meserie de viitor si. mai banoasa!

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Pai gandeste-te la viitorul tau, gandeste-te ce vrei sa faci mai departe, la ce facultate vei vrea sa dai...Eu as spune sa ramai pe economic deoarece este un profil usor.

| LuS[z] a răspuns:

Chiar daca ai vrea sa te transferi eu stiam ca primul an nu e posibil.
dar daca chiar vrei se poate big grin
Eu as zice sa mai ramai macar un semestru sa vezi cum e big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine ce iti doresti pe viitor.Eu de exemplu am fost la mate info si a fost ok.Se fac multe ore de info. oricum va ia de la 0 si mate. Depinde si la ce facultate vrei sa mergi. Multu succes!