| Crizata a întrebat:

Am intrat la liceul Economic profil economic, dar m-as putea transfera in Economic profil mate info sau Brabu Stirbei tot profil mate info. Ce ar trebui sa fac? Am vrut profilul acesta pentru a deveni contabil dar unde este mai bine? Care asigura o meserie de viitor? Si ce pot deveni urmand aceste profile? Dumneavoastra ce liceu ati urmat? Plzz help me! crying

Răspuns Câştigător
| Maria_4522 a răspuns:

Eu tot acolo sunt si te asigur ca este mai bine! Iti voi da mai multe detalii in pm...

1 răspuns:
| BitchImfabulous a răspuns:

Da! poti sa te transferi la mate-info dar ti-as sugera sa ramai la economic findca iti asigura mai multe meseri, contabil, notar, ceva pe la banca si toate se platesc bine.