| Nextone a întrebat:

Am mare nevoie de o indrumare, sunt pe clasa a 12a si nu stiu cam spre ce facultate sa ma indrept...Sunt la liceu la profilul servicii, contabilitate.As prefera o facultate din Cluj sau Timisoara si as vrea sa ajung sa lucrez in domeniul asigurarilor, finante-banci sau asistenta sociala.Cam cu ce medii se intra? Va multumesc

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Ca sa vezi mediile, cauta pe site-ul facultatii la care vrei sa dai. Sunt sigura ca gasesti rezultate din anii trecuti.

| ppr a răspuns:

FSEGA-Facultatea de stiinte economice si gestiunea afacerilor happy din Cluj