| irr07 a întrebat:

AM MARE NEVOIE de un program care sa traduca din romana in franceza si invers. dar sa fie BUN.adica sa traduca cat mai bine.ca asa pot sa dau la traducere pe google. dar acolo nu traduce corect.[nu tot timpul]. deci, care ma poate ajuta? cat mai REPEDE big grin pleaseebig grinHELP MEE!happy

Răspuns Câştigător
| Sebiii a răspuns:

Http://www.francez.ro/
incearca aici
Bafta

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Astfel de activitati costa bani. Una e sa ceri ajutor, una e sa faci abuz.

| lolo23 a răspuns:

Pai toate programele de tradus sunt ca si google translate tongue

mai bine iti iei un dictionar si e mult mai bine tongue

| maduts a răspuns:

Nu stiu program de tradus, eu folosesc dictionarul picodicowinking

| Adryannn a răspuns:

Incearca cu IMTranslator

| Andudj a răspuns:

Nu exista asa ceva FREE in afara de "Google Translate". si decat sa dai banii pe un program pe care il folosesti 1-2 ori mai bine cauti un profesor. sunt sigur ca este cea mai buna solutie

| danny_3611 a răspuns:

Foarte simplu instalezi google chrome cel mai bun si cel mai rapid browser la ora actuala.care de asemenea si traduce in ce limba vrei automat orice pagina de web in ce liba vrei u tr doar sa il setezi