| Anonimguy a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Trebuie sa fac un discurs pentru cei din clasa a 8a, care termina joi..si nu prea am idei. Funda happy!

Răspuns Câştigător
| Motanul239 a răspuns:

Si eu am fost nevoit sa fac discursul...

am scris:

Dragi colegi

sunteti astazi intr-un moment important in viata de elev, un moment in care vaa uitati catre un viitor cu interes si cu nelinistea fireasca dinaintea unei noi etape.
Sunt sigur ca vom trai aceleasi emoti la randul nostru...(mai bagi tu ceva pe aici).
va urez in numele colegilor si profesorilor succes si multe realizari in cele ce urmeaza.

mai completezi tu cu ceva...Bafta!

Fundita?