| Isabelee a întrebat:

happy. Am nevoie de ajutorul vostru neaparat.
Desi mai am ceva timp sa ma gandesc ce liceu vreau sa urmez, ma incanta foarte mult ideea de "Liceul Teoretic Traian" din Constanta. As vrea sa-mi spuneti explicit in ce consta profilul de filologie, si care este media cu care se poate intra la acest profil.
Cel mai bun raspuns = funda. Multumesc mult.

1 răspuns:
| EllenaEll a răspuns:

Filologia se axeaza mult pe partea de romana, istorie, geografie ...Cat despre medie, depinde la ce luceu te duc... In cazul tau nu stiu sa raspund, pentru ca nu locuiesc in constanta./ Sper ca te-am ajutat :*:*