| crissnicolle a întrebat:

Buna,am nevoie de ceva ajutor. Am de facut o tema la geografie despre mediul orizontului local din Bucuresti. Nu cer informatii caci le pot cauta singura, problema mea este ca nu inteleg despre ce anume trebuie sa scriu asa ca cer doar pareri cu privire la acest titlu. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Uite un plan de idei>Numele localitati/orasului; Forma de relief predominanta; poyiia geografica pe harta tarii; cele mai importante rauri; mic istoric
Funda?