| MarianaMarienutsa a întrebat:

Am nevoie de sfaturii.
Vine ziua iubitului meu si nu stiu ce sa-i cumpar. mentionez ca am dat comanda deja pe okazii.ro de un parfum poco rabanne 1 milion. insa as mai vrea ceva. ce imi recomandati? as vrea sa gasesc un ceas care sa aiba si 3 cadrane.dar nu de desing, ci sa functioneze.
Va rog ajutati-ma. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| LaviniaT a răspuns:

La ceas ma gandeam si eu,totusi ai putea sa-i iei un tricou sau o bratara intresanta, o rama foto in care sa-i pui o poza cu voi doi, cateva perechi de sosete impachetare frumos, nu stiu ceva semnificativ poti sa-i iei ce ar da bine la el in camera. Sper ca te-am ajutat putin, bafta si La multi ani! fericiti impreuna.

8 răspunsuri:
| yourprincess a răspuns:

Ceva inimioara de plus, o cutie cu bomboane de ciocolata, un papion/cravata, camasa, o bratara...Acuma tu ii cumperi ce iti convine/place! Baftaaa! Si nu te stresa, inevitabil va fi binee! :* :*

| ElenaSA a răspuns:

Mai bine mergeti impreuna la o cofetarie.Cred ca suficient parfumul.Pana la urma dragostea conteaza, nu milioanele date pe cadouri.

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Pai, eu cred ca i-ar placea mult mai mult ceva facut de tine-un colaj dragut cu poze cu voi doi, gen...

| Classy a răspuns:

Poti sa ii faci cadou, pe langa parfum, ceva sentimental.o rama foto cu voi doi? Sau una digitala, mai noua si mai impresionanta.Ii poti lua un tricou dragut.

| zurick a răspuns:

Pai poti sa iei un ceas sau o bratara.Iar daca nu gasesti ceva care i-ar placea, deja i-ai luat parfumul, doar nu cadoul conteaza, ci gestul.

| mariap2011 a răspuns:

Uite aici: http://www.okazii.ro/cautare/ceas.html?foto=1&state=1&autoc=write
noi si cu garantie de livrare, la preturi super bune.

| MarianaMarienutsa explică (pentru LaviniaT):

Multumesc mult pentru urari, dar si pentru raspuns. chiar nu ma gandisem la o rama foto :* mersiiiiii

| MarianaMarienutsa explică (pentru mariap2011):

Multumesc si tie. am sa comand un ceas..deja l-am ales. :*