| PurpleMonster a întrebat:

Vine ziua iubitului meu și nu știu sigur ce să-i iau de ziua lui. Ma gândeam la un parfum sau ceas, dar să fie mai scump.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai 250€? Cauta vostok europe expedition north pole. Cardan negru cu interior galben rezistent 200m sub apa. 7 ani de cand il am merge bine

| danbnz a răspuns:

Ce buget ai?

| PurpleMonster explică (pentru danbnz):

300 lei

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PurpleMonster):

Si tu in 300 de lei vrei ceas "mai scump" cand sunt ceasuri de zeci-sute de mii de euro? Ai tras o formulare...https://www.elefant.ro/......5144b3fadf

| SilentRain a răspuns:

Surpinde-l cu ceva ce este pasionat
Nu cred că valoarea unui cadou stă într-o sumă cii mai degrabă atenția ta la pasiunile, nevoile lui

| johnnny123 a răspuns:

Ce intelegi prin ceas "scump"? Spune si tu ce buget ai, ca ma indoiesc ca vrei sa-i cumperi un ceas cu adevarat scump.

| cristimihailov a răspuns:

Eu inteleg ca daca ii bagi un dans topless, care sa se termine in directia dorita de el, si-ar aminti asta multi ani de acum incolo.

Daca ai si varsta de a face asta...

| Dismally a răspuns:

Daca vrei un ceas mai scump incearca: Patek Philippe, Audemars Piguet sau Vacheron Constantin.

| Zuzu1991 a răspuns:

Un costum de latex si un bici impletit cu dragoste pentru tine, catuse pentru el big grin

| RobertMoon a răspuns:

Spicebomb infrared

| InYourMind a răspuns:

Cămașă,cravata astea merg bine astea ii plac iubitului meu

| Popa482 a răspuns:

Oferă-i ceva semnificativ, nu lucruri scumpe, asta este părerea mea. Un tablou cu licheni de dimensiuni medii sau mai mici sau ceva de care să vă amintiți mai târziu.

| ioanalexandra345 a răspuns:

Ca și parfum îi poți lua Sauvage de la Dior, cu siguranță nu o să dai greș. Sau Versace Eros.