| anonim_8893 a întrebat:

am nevoie de un site in care sa aiba multe imagini cu niste desene arte facute de creioane.ca am nevoie urgent.raman datoare big grin sau ma rog vreau niste poze... puteti sa-mi trimitei prin email hubba_bubba93@yahoo.com

va multumesc.astept :*

4 răspunsuri:
| botafogo a răspuns:

Www.desenatori.ro sau. com o sa gasesti si da pe galerie

| flyleaf22 a răspuns:

Www.deviantart.com e cel mai tare :D

| Vallentyne a răspuns:

Buna depinde ce Desene vrei si eu vreausa ma fac Arhitect si imi trebuiesc desene Tehnice dar la tine depinde ca sunt picturi tablouri, mape, schitze de toathe genurile daca vrei de Arhitectura(Domeniul Meu ) add the_valentin_boy :*

| Biaaa a răspuns:

Www.desenatori.ro e cel mai bun.:*.
folosesc si eu.:X