| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie si eu de o compunere despre Copilarie si una in care trebuie folosit procedeul de insertie. Dau Fundita!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi pitipoanca mica... apucate de treaba, de ce ne spui noua? Ce te astepti sa ne punem noi sa-ti facem tie temele aici? Si acum la ora asta te-ai trezit ca ai compuneri pentru maine? Pana acum unde ai fost? In Bamboo cu Eba?
Hai pune-te pe treaba si lasa fitele de diva pe aici, ca n-ai slugi la bot!

| alexabypuya a răspuns:

Daca sti ce e aia insertie si ai un vocabular bogat poti face singura compunerea.nu iti trebuie ajutor...

| Anca_Robert_1993 a răspuns:

Pai site-ul asta este pentru ajutor la teme...