| costin900 a întrebat:

Buna,. am o intrebare, am descarcat internet explorer 8 si cand se instala la pasul "checking your computer for malicious software" a aparut un x, nu s-a bifat ca la ceilalti pasi,. de ce? eu pe calculator nu am nici un antivirus, asta sa fie cauza? nu a putut verifica daca sunt virusi din cauza lipsei antivirusului sau inseamna ca am virus pe calculator?

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

1.Instaleaza avira antivirus free.
2.IE aduce cei mai multi virusi in calculator, instaleaza google chroome.