| anonim8 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Saptamana trecuta mi s-a restrictionat facebook-ul si a trebuit sa astept 24 de ore ca sa-l primesc inapoi.Am zis ca s-a terminat,dar astazi iar mi-a aparut din senin aceeasi chestie; spune asa:
" Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links."
Nu inteleg de ce se spune ceva de un virus de la computer,fiinda ca daca ar fi asa nici contul surorii mele nu ar functiona, dar al ei nu are nimic.Si apoi cand dau "continua" imi zice ca va trebui sa astept 24 de ore sa-mi primesc inapoi contul.Nu vreau sa ma complic cu instalatul a tot felul de prostii, vreau doar sa stiu care e cauza si de ce tot imi apare asa.Nu obisnuiesc sa joc jocuri sau sa apas pe tot felul de chestii si link-uri din astea. crying Nu inteleg ce are.Nici cu schimbarea parolei nu merge..nimic.Astept un raspuns sad FUNDAA.

Răspuns Câştigător
| Piratul10 a răspuns:

Nu știu ce sa întâmplat dar daca sora ta intra de pe computerul tau si ei ii merge si tie nu si iti spune ca are virusi poate ca cineva tia virusat contul tau de Facebook sau ți la blocat ca sunt multi heckeri in ziua de azi.