| DemonvsAngel a întrebat:

Am o intrebare :Colegii mei cand au aflat ca eu as dori sa merg la LIceul de Arte au inceput sa imi zica ca eu nu am ce cauta acolo ca nu sunt sanatoasa si altele. De ce imi zic asta? Media mea este de 9.30 stiu cam micuta!

Răspuns Câştigător
| izabela233 a răspuns:

Uite nu mi-o lua in nume de rau dar poate colegii tai vor sa spuna ca nu esti talentata si inca ceva eu cred ca media la desen ar trebui sa fie 10 pentru ca este o materie foarte usoara dar mai exista o varianta poarte ca si colegii ta sunt invidiosi pe tine si nu iuta daca vrei sa mergi la acel liceu....mergi inainte...dai cu tupeu si nu iti fie frica! vei fi cea mai buna!

6 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

Bună! Cel mai bine e să nu îi bagi în seamă! Sunt doar geloși și ști tu cum sunt unii, vor să te doboare... și nu asta contează, ar trebui să-ți urmezi visul! Îți urez succes în continuare și numai bine!winking

| VadTot a răspuns:

Colegii tai sunt invidiosi! Tu insa nici nu trebuie sa i bagi in seama! Daca asta iti doresti, lupta pentru visul tau si mergi acolo unde ti doresti!
Succes!

| DemonvsAngel explică:

V-AS DA LA TOTI FUNDITA. as vrea sa va cunosc pe toti uitati id-ul balexvsgaby

| DemonvsAngel explică:

De fapt alexvsgaby

| Məğa a răspuns:

Sunt invidiosi, nu-i baga in seama lasa-i sa creda ce vrea, tu du-te la liceul acela e foarte bun si frumos. Du te nu ii asculta! Sunt invidiosi ca ai media mai mare ca a lor!

| Snejok a răspuns:

Buna!
Cred ca nu ar trebui sa te deranjeze faptul ce cred colegii tai, tu decizi unde sa-ti continui studiile. Principalu e sa nu te dezici de dorinte si scopuri sa mergi pina la sfirsit
Viata e in miinele tale
Succese!
Fundita

Întrebări recente