| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Dacă aș merge la un hotel sau pensiune sau un complex stiu eu, si as cere sa ma cazez pentru câteva ore cam 7 - 8 h, m ar lasa? Adică se poate asa ceva? Si daca am 17 ani pot sa ma cazez? Pleaseeeeeee

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu stiu ca nu lasa minori. Iar cat stai la hotel e fix treaba ta cat timp platesti ziua integral.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio unitate de cazare respectabila nu premite cazarea minorilor singuri.
Daca platesti ziua hoteliera full poti sta si 30 min.

Da nu dispera, gasiti voi un alt loc de sex

| mihaicelsfant a răspuns:

Da poti. dar trebuie si buletinu iubitei poatelaughing

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Tu platesti pentru toata ziua, dar poti pleca cand vrei, fie ca e dupa 7 ore sau 2. Dar e posibil sa nu te lase sa te cazezi daca esti minor.

| alllexandra32 a răspuns:

Eu la 16 ani m-am cazat la o pensiune și am stat doar pentru 9 ore. Acum depinde și de hotel și de regulile acestuia.
Daca stai atât de puțin (depinde de tine) îți poți lua un cort, nu știu