| cmaria94 a întrebat:

Bună..am o întrebare:tocmai am terminat clasa a 12-a si as vrea merg mai departe la Suceava la o facultate la care sa ma specializez in domeniul masajului...stie cineva cum se cheama facultatea la care se gaseste aceasta specializare?(cât de multa chimie se face?)

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi Facultatea de Kinetoterapie.
Cred că mai bine ai merge la Iaşi. E mai recunoscută Facultatea de acolo.
Acum depinde şi de posibilităţile tale.
Succes!

| CM_CM_1988 a răspuns:

Facultatea de Kinetoterapie. Trebuie sa ai habar de ceva chimie si e si normal sa o studiezi pentru ca se imbina foarte mult cu medicina.