| Diana19Madalina a întrebat:

Buna,

Am o mare problema, sunt la facultatea Ovidius dar la ID, astazi sa tinut colocviu la limba Engleza, eu nu sunt in tara si voi ajunge tocmai cand dau examenele + sunt anul 1.

Am cateva nelamuriri, pot da examenele daca nu am fost prezenta la colocviu? Si daca da, pot da colocviu de acuma cand se dau restantele? Multumesc.

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Sa inteleg ca examenul de la engleza a fost azi, pai atunci o sa te prezinti in sesiuna de restanta, care este in toamna in septembrie, si o sa fie gratuita, anul trecut a inceput pe 3 sau 5 parca.