| Csm77 a întrebat:

Buna,imi poate spune cineva ce este diploma de studii?
Am nevoie pentru angajare si nu stiu ce sa duc.
Diploma de bacalaureat, foaie matricolă, adeverința de absolvire a examenului de bac

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei duce diploma de bacalaureat.

| RobertMoon a răspuns:

E suficientă o adeverință care sa ateste că ai bac, nu e nevoie sa te duci cu diploma la locul de munca că nu te înscrii la facultate.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Diploma de baccalaureat. Ea este dovada ca tu ai absolvit un liceu si l-ai terminat/promovat. Daca ai facultate, ai licenta. Depinde Cafe sunt ultimi le studi absolvite de tine happy