| AbaraiRenji a întrebat:

Am primit la istorie o intrebare care suna cam asa: De ce s-a spus despre Primul Razboi Mondial ca este razboiul celor 3 M?
Well, aveti idee la ce se refera? Acel M de la ce ar veni? :/
Multumesc de ajutor! big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu stiu de cel de al doilea RM ca a avut un cei 3 M, adica cei 3 mari conducatori

Churchill, Roosevelt, Stalin

| AbaraiRenji explică (pentru suntserios):

Se pare ca era altceva rolling on the floor)

| RickGrimes a răspuns:

E vrajeala de profesor, in locul tau m-as duce la el/ea si i-as spune sa se duca la control si sa foloseasca cuvinte nu vrajeala si ghicitori ca ma pis pe fata lor

| AbaraiRenji explică (pentru RickGrimes):

Dita rolling on the floor))))))))) Da' sa mor daca gasesc ceva despre asta '-' Profa pare cam suie oricum.