| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas corigent la mate si nu stiu cum va fi, adica cei care ati mai fost corigenti pe vara, ce ati primit si cum v-au abordat profesorii, si daca au trecut toti, doresc sa mentionez ca sunt in clasa a 9-a pe a 10-a ( sper laughing ).
P.S Fara raspunsuri de genul : Invata si din alea, maine dau corigenta si am invatat bine. cred laughing
Ofer funda si tot ce vreti voi pentru un raspuns rapid si eficient big grin

Răspuns Câştigător
| eunumberone a răspuns:

Salut! pai cum sa fie...iti da un test ceva acolo si nu o sa isi bata capul prea mult pentru ca o sa te treaca totusi se gandeste ca ai fost una an si nu ai fost degeaba si e pacat sa pierzi.asa ca te va lasa ..cred..depinde de profesor! hai bafta si sa auzim de bine! FUNDA?