| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas corigent la mate si nu stiu cum va fi, adica cei care ati mai fost corigenti pe vara, ce ati primit si cum v-au abordat profesorii, si daca au trecut toti, doresc sa mentionez ca sunt in clasa a 9-a pe a 10-a ( sper ).

P.S Fara raspunsuri de genul : Invata si din alea, maine dau corigenta si am invatat bine... cred

Ofer funda si tot ce vreti voi pentru un raspuns rapid si eficient big grin

Răspuns Câştigător
| AdrianLvs a răspuns:

Salut.Fa cum zic eu :Repeta mereu tot verifica fa exerciti fii sigur ca stii 100% tot. Daca vrei poti sa te uiti pe asta poate te-ar ajuta :http://www.didactic.ro/......clasa-a-xa Funda te rog eu mult ca nu am nici o funda si sunt nou.Mult noroc!

| Pava_Angelo_1990 a răspuns (pentru AdrianLvs):

Nu ti-am cerut sfaturi, daca ai ramas corigent, cum a fost, deci esti cam pe langa, daca pana maine nu am un comentariu mai normal, iti dau tie funda ca doar nu ma doare mana laughing

| AdrianLvs a răspuns (pentru Pava_Angelo_1990):

Nu,nu am ramas corigent.Am 12 ani frate...

8 răspunsuri:
| AdrianLvs a răspuns:

Imi dai funda te rogg.

| AdrianLvs a răspuns:

Mersi mult pentru funda! Si cum a fost la corigenta?

| Pava_Angelo_1990 a răspuns (pentru AdrianLvs):

Am trecut lejer cu 10, m-am agitat ca broasca la balamuc laughing)
Mersi de intrebare big grin

| AdrianLvs a răspuns (pentru Pava_Angelo_1990):

Bravo.Imi poti spune si mie cum a fost?

| Pava_Angelo_1990 a răspuns (pentru AdrianLvs):

Pai la proba scrisa trebuia sa aleg o varianta (erau 2 variante) care imi placea mie mai mult aia o alegeam, rezolvam testul si gata. la Oral primesti 2 exercitii, prima e medie si a doua e grea, le rezolvi si mergi la tabla si le scrii pe tabla

| Andreeeeei a răspuns:

Eu nu am ramas corigent...dar din cate stiu profii la corigente sunt destul de ingaduitori si vin porniti sa dea note mari...cel putin asa au spus fosti mei colegi care au ramas corigenti(spun fosti pentru ca am trecut a 9 a nu pentru ca au ramas corigenti ☺ ☺ ☺ ) Fundita?