| karla_3547 a întrebat:

am si eu nevoie de un referat despre calitatea vietii. de exemplu calitatea vietii in caminele studentesti, daca are cineva si ar vrea sa ma ajute, ar fi super. multumesc.

1 răspuns:
| LittleDreamer a răspuns:

Daca ai incerca sa te pui tu in locul unui elev/student de la camin? Poate ti-ar veni ceva idei.Ai putea sa intrebi pe cineva care sta in camin despre ce parere are sau sa cauti ceva forum. Daca ai voie sa faci o compunere libera, o argumentare atunci cred ca e super daca te pui in locul unuia de la camin.