| Madalina748u4 a întrebat:

Bună, am şi eu o întrebare, am înțeles că sunt înscrieri la facultate şi in septembrie, dar scrie că au rămas doar locuri libere neocupate, asta înseamnă că pot avea sansa să intru la buget, s-au numai la taxa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt locuri libere la buget ai sanse si acolo

| sierra1 a răspuns:

Dacă rămân locuri libere la buget, de ce nu?

| Dalmore a răspuns:

Nicio sansa la buget, doar daca se retrage o persoana de la buget in primul semestru si sunt medii foarte mici, iar tu esti singurul norocos cu medie mare. laughing

| Kayn221 a răspuns:

Locurile libere sunt foarte putine, in nici un caz la buget, raman libere printre ultimele locuri. Deci intri la taxa