| angelfromabove a întrebat:

Buna am si eu o intrebare carei trebuie raspuns urgent vreau sa intru la profil real si nu stiu ce sa aleg mate-info sau stiine ale naturii ca nu-s prea buna cu mate:d ajutor

7 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Clar,stiinte ale naturii.La mate-info faci mate,nu te joci, desi si la stiinte ale naturii faci destula, 4 ore pe saptamana.Eu te sfatuiesc sa faci pregatire la mate la liceu daca vezi ca nu te descurci. Daca doresti sa aflii mai multe despre stiinte ale naturii, vezi ce am raspuns aici http://www.TPU.ro/......mi-puteti/ si aici http://www.TPU.ro/......urii-plzz/

| asbif a răspuns:

Daca nu sti mate, fizica, chimie nu are rost sa mergi la real, eu sunt la stinte ale naturii si acum regret alegera facuta.

| angelfromabove explică (pentru asbif):

Ummm nu inteleg de ce regreti?

| asbif a răspuns (pentru angelfromabove):

Pentru ca eu credeam ca o sa fie mai lejer cu unpic mai putina mate, dar cand colo mate+biologie dar din aia grea + fizica+chimie.

| LaraLee a răspuns:

Daca nu esti asa buna la mate iti recomand filologie. daca totusi mai stii si putina mate, stiinte ale naturii.

| super1600 a răspuns:

Daca nu prea esti buna la mate la stiinte ale naturii

| annashopping a răspuns:

La real se face mate-info.