| Maya143 a întrebat:

am si eu o intrebare: daca dau la bilingv engleza intr'un liceu, si sunt admisa dar nu intru in liceul respectiv pentru ca nu am medie destul de mare, pot pune pe lista de licee altele, sau ma repartizeaza ei?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Trebuie sa treci pe lista cat mai multe licee in ordinea dorintelor(optiunilor) tale pentru ca repartitia se face in ordinea descrescatoare a mediei si a optiunilor formulate. Succes!

| DUTCH a răspuns:

Desigur ca poti. cam in situatia asta ma aflu si eu, acum sa vedem cum stam cu examenele de pe 20 si 22, succes si tie. eu dau si la franceza si engleza in aceeasi zi laughing))))