| AlexandraAndaSufletel a întrebat:

am si eu o intrebare... daca vreau sa comand o carte de pe internet cam cu cat este mai scumpa fata de pretul pe care il afiseaza? adica... cat trebuie sa platesc taxele de livrare? as vrea sa comand o carte de pe Librarie.net.multumesc si dau fundita

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa platesti taxele de transport, vezi aici: http://www.librarie.net/informatii.php?s=3. Numai bine!

3 răspunsuri:
| BiancaA a răspuns:

Daca nu ma insel prea tare taxa de livrare e de 8 ron. Atat stiam eu ca e, deci nu sunt sigura.

| hana a răspuns:

Depinde prin ce iti este livrata, taxele la posta romana sunt mai ieftine, in functie de greutata pana in 10 lei dar dureaza cateva zile,,, iar prin curier rapid este ceva mai mult 20 lei aprox dar o primesti in max 2 zile