| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare,nu stiu cum sa formulez cat mai bine,deci tatal meu are un verisor,nu stiu daca primar sau cum e,si el are o fata,si ma intrebam ce grad de rudenie am eu cu fata respectiva, sau daca suntem ceva neamuri.Intreb pentru ca imi place putin de ea si mai mult din curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Daca e var primar cu tatal tau, iti este verisoara de gradul 2, daca e var de gradul 2 cu tatal tau, iti este verisoara de gradul 3, dar oricum ar fi, sunteti veri de sange, deci nu e chiar ok sa o placi in felul acela! Incearca sa o vezi ca pe o sora!

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

E chiar primar sau doar învîrte și el ceva pe la primărie?

| Lioana a răspuns:

Daca tatal ei e var cu tatal tau atunci si voi sunteti verisori de minim grad 2.
Ia-ti gandurile de la fata pentru ca sunteti rude.

| CarBitBTC a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html

| d24z a răspuns:

Sunteti "neamuri", dar foarte indepartate