| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru cei care dau Bacul acum. Voi la romana ati studiat cate 2 poezii pentru fiecare poet? Profesoara mea ne-a aburit cu eseu de tip paralela intre 2 texte... ceea ce inseamna ca de exemplu pentru simbolism ar trebui sa invat si Plumb si Lacustra.

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Profesoara ta e proasta, ca si multi alti profesori de romana happy
o poezie e suficienta!

1 răspuns:
| Ovilacul a răspuns:

Am mai raspuns undeva tot legat de bac. Si eu dau bac-ul anul acesta si n-am invatat nicio poezie pentru ca nu are cum sa pice poezie la partea a 3-a.