| CocosGras a întrebat:

Buna am si eu o intrebare sunt in clasa a 8-a si vreau sa dau la un liceu de aviatie pentru a ajunge pilot civil, NU in armata. Daca stiti vreun liceu va rog...

Răspuns Câştigător
| Raluuuuu a răspuns:

Liceul militar.nare legatura cu armata.pe urma te duci la academi ceva si dupa daca te razgandesti poti sa alegi o slujba sau un post pe care il vrei... dupa ce faci acest liceu poti sa devii orice:d

3 răspunsuri:
| JustMe5930 a răspuns:

Nu te-ai gandit pana acum? E ultima zi de completare a fiselor cu optiuni! Mai bine du-te la scoala si completeaza amarata aia de fisa mai repede, sa nu te trezesti ca ati spun astia ca nu mai poti s-o predai( mie in prima zi mi-au spus ca doar atunci se poate).

| Bibishorrrr a răspuns:

Cunosc un prieten care s.a dus la liceul cu sprogram sportiv a luat bacul si acum este pilot incepatorbig grin FuNDA?

| CocosGras explică:

Vreau si eu concret sa stiu te duci la asa faci asa si dupa la SSAvC si ai iesit ma rog nu stiu ordinea dar pana acum stiu doar ca trebuie sa ma duc la liceul militar si dupa...