| aragonit a întrebat:

am si eu o mare mare nelamurire si as avea nevoie de un sfat.Sunt in clasa aX a si as vrea ca semestrul urmator sa ma transfer la stiinte-sociale(sunt la mate-info), dar vreau sa dau la farmacie! Verisoara mea imi spune sa raman unde sunt deoarece este posibil sa ma razgandesc si sa imi aleg altceva... nu stiu ce sa fac1! sad... Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

E bine sa-ti intrebi mai intai vecinii, ei te cunosc mai bine.