| Dalessandro a întrebat:

As putea sa ma transfer de la mate-info la stiinte sociale daca sunt in clasa a XII a si e inceput semestrul II? Daca da as vrea sa stiu si eu ce as putea face sa reusesc sa ma transfer.

4 răspunsuri:
| Danasilvia a răspuns:

Da, te poti transfera dar depinde foarte multe de dirigu/diriga tau. Faci o cerere, o depui la secretariat si gata.

P.S. Bac-ul il dai tot la mate-info

| Dalessandro explică (pentru Danasilvia):

Pai daca ma transfer la ss... nu pot sa dau bac-ul tot ca la ss?

| Dalessandro explică:

Daca ma transfer la ss... bac-ul nu pot sa il dau tot ca la ss?

| Danasilvia a răspuns (pentru Dalessandro):

Nu. Doar daca te transferi cel tarziu in clasa a 11-a semestrul 2 se poate, in clasa a 12a nu ti se schimba happy