| Consumptive a întrebat:

Buna!
Am si eu o mica intrebare:daca am cazut la profil de economie, ma pot transfera la profil de filologie?

Răspuns Câştigător
| LauR3ntziu a răspuns:

Iti zic eu ca te poti transfera la alt liceu si din semestrul IIwinking.nu trebuie sa astepti 1 an. succes! ( eu sunt la profil economic )

4 răspunsuri:
| LauR3ntziu a răspuns:

Da! te poti transfera din semestrul al 2-lea.
ps: apropo te cheama Andu? big grin

| Madalin_8530 a răspuns:

Daca nu sunt mai multi de 37 dabig grin

| Consumptive explică:

Thx. happy
@ Luizatongueai da, vreau la alt liceu.
@LauR3ntziu: Nope.

| Luiza_4982 a răspuns:

Te poti transfera la ce profil vrei tu din semestrul II atata timp cat este la tine in liceu. daca insa vrei la un alt liceu la filologie. trebuie sa astepti sa se termine anul scolar si sa te transferi din clasa a 10 ahappy sper ca te-am ajutat tongue