| doli a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul. Am reinstalat recent Windows 8 pe el si nu ma pot conecta la retele wi-fi. Reteaua imi apare, dar in momentul cand dau conectare, dupa ce bag parola imi spune ca nu se poate conecta. Mentionez faptul ca prin cablu internetul merge. Daca ma puteti ajuta cu un sfat ceva va multumesc. happy.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Chemati tehnicianul specialist in asistenta IT de la firma la care sunteti abonat si vi se va rezolva problema!

| octav005 a răspuns:

Incearca sa setezi routerul pe un ip static. DHCP S-AU wep, wpa. wpa 2