| alexandraionela1234 a întrebat:

Buna, am terminat anul asta clasa 11 la profesionala si am fost la același liceu, sa continui la zi, pentru ca liceul are si liceu, nu doar profesionala. Ma tranfer pe tehnician veterinar, dar mi-a spus secretara ca trebuie sa dau niște diferențe. Despre ce diferențe e vorba si la ce? Am uitat sa întreb secretara

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa afli de la liceu, doar de acolo poti afla sigur si corect.
Examene de diferente se sustin la materiile obligatorii care s-au facut in cl.IX si X la profilul de tehnician veterinar si tu nu le-ai facut la scoala profesionala.
Vei intra tot in cl. a XI-a, daca reusesti la examenele de diferente.

| Sophieka a răspuns:

Intreab-o pe ea.

| Kozi a răspuns:

Tot la liceu afli. Noi nu stim.

| Kozi a răspuns:

Tot la liceu afli. Noi nu stim.
Intreaba cat mai repede, ca sa ai timp sa inveti pana se dau diferentele.

| Anomisqwq a răspuns:

Dai la materiile pe care nu le ai facut dar e usorr pentru ca iti vor da ei subiecte de pe care sa copiezi nu i intereseaza de diferente?