| harim112 a întrebat:

sunt clasa a 9 la liceu si as vrea sa va intreb este mai bine sa ma mut la profesionala si dupa ce o termin sami continui si liceul?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti pudem da un sfat, trebuie sa spui intai:de ce a pus aceasta alternativa?

| harim112 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca stiu sigur ca bacul nu am sa-l iau mai ales la matematicasad

| anonim_4396 a răspuns (pentru harim112):

Mai omule, in viata nu poti fii sigur decat un singur lucru:ca ai sa mori pana la sfarsit. Deci: invata si vei reusi! Mate e o materie, nu o sperietoare. Einstein a fost un "gaga" in scoala. Fii "gaga"!

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Diploma de liceunte ajuta mai mult decat o profesionala asa ca parerea mea fa liceul.

| harim112 explică:

Pentru ca stiu sigur ca bacul nu am sa-l iau mai ales la matematica sad

| harim112 explică:

Pentru ca stiu sigur ca bacul nu am sa-l iau mai ales la matematica