| Anonim2imposibil a întrebat:

Bună! Am terminat un liceu tehnologic, profil economic. Sunt deja la o facultate... și as vrea sa dau la informatica. Doar ca, eu am facut M2, iar acolo am nevoie de M1. Credeți că mai am timp sa repet toată materia ca sa pot da examenul de admitere la info?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Timp ai, intrebarea e daca ai vointa si putinta

| Hyperion7 a răspuns:

Daca te încordezi, este timp!

| Anonim2imposibil explică (pentru Hyperion7):

????

| Anonim2imposibil explică (pentru Anonim2imposibil):

♥︎= mulțumesc pentru timpul acordat ca sa mi poți lăsa un raspunsbig grin

| daniel889 a răspuns:

Vrei sa lucrezi in IT? nu ai nevoie de informatica de la scoala. Termina facultatea la care esti si invata acasa de ce ai nevoie sa lucrezi in IT. angajatorii nu cauta absolventi habarnisti de studii informatice/matematice, au nevoie de oameni care pot sa duca o treaba la bun sfarsit.

| suntserios a răspuns (pentru daniel889):

Si cum ar fi daca ar putea sa duca o treaba la bun sfarsit si ar fi si absolventi de studii de specialitate? hmm numai bine ar fi nu?