| MissFashionPrincess a întrebat:

Buna happy
Am vazut la TV o reclama la un parfum, cu o tipa blonda si un tip brunet. Pe fundal era o melodie de la The Chemical Brothers daca nu ma insel. Stie cineva cum se numea melodia?
fundita :*

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

The Chemical Brothers - Do It Again
http://www.youtube.com/watch?v=H94qpdhvrL4

Nu te speria de videpclip:D melodia propriu-zisa incepe din secunda 50.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

Mie imi plac cei de la The Chemical Brothers adica daca imi plac The Prodigy sigur imi place si The Chemical Brothers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA. nup si eu as vrea sa stiu. SI pe mine ma intereseaza...