| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta termin clasa a 8a si s-ar putea sa am media de admitere 8, 50 si cred ca intru la Liceul tehnologic Constantin Brancoveanu ( Agricol) Curtea de Arges pe profilul Industrie alimentara si nu prea stiu nimic despre acest profil. Va rog frumos dati-mi si mie cateva informatii despre acest profil. La ce materii se da bac-ul?
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| catalinmobil a răspuns:

Sevor da la mate romana biologie! e un profil bun! poti ajunge cineva cu acest profil