| Ignat_Radu_1999 a întrebat:

Anul acesta trec clasa a 9a si maine trebuie sa pun optiunile mele pentru licee, dar sunt indecis ce sa aleg dintre Colegiul National Bilingv George Cosbuc sau Liceul Nicolae Iorga(din Bucuresti).Asa ca daca sunteti in unul dintre aceste licee v-as ruga sa imi spuneti si mie o parere.Multumesc!

Btw am media 9 28

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Dacă nu ești hotărât înseamnă că îți e indiferent la care dintre cele 2 licee ajungi. Trece-le pe amândouă pe primele 2 poziții că oricum trebuie sa pui mai multe opțiuni. Pune ca prima opțiune liceul care e mai aproape de casa ta.