| Luu_3393 a întrebat:

Anul acesta trec in clasa a XI-a si deja ma gandesc serios la facultate. M-am interesat de Universitatea Titu Maiorescu din Bucuresti pentru ca acolo as vrea sa urmez psihologia. Ma puteti ajuta cu ceva informatii despre viata de camin (locuiesc in Craiova), unde am sa-mi petrec 3 ani, si despre profesori, dotari, examene? Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Universitatea Titu Maiorescu din București==mizerie privată

A mâncat cățelul, facultățile de stat?

Ai putea să faci medicina, la stat!

| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ eu tocmai am terminat clasa a 12-a si planuiesc sa ma inscriu la aceasta facultate, deci daca mai astepti cateva luni, voi reveni cu informatii. O seara cat mai placutahappy