| cryna43v3r a întrebat:

as avea nevoie de eu sfat am cazut la un examen la facultate insa sunt sigura ca profesoara nu mi-a corectat partea de grile deoarece stiu ca le-am facut perfect oare cum ar trebui sa procedez? mersi mult

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci si discuti cu profesoara si o rogi politicos sa-ti reevalueze lucrarea.

| MariusUCV a răspuns:

Nu stiu, dar exista posibilitatea ca celelalte probleme pe care nu le-ai facut bine sa fi fost obligatoriu si evident eliminatoriu, poate de asta nu te-a mai punctat si la partea cu grilele.

| Silvia78 a răspuns:

Pai ar trebui sa-i spui sa-ti mai corecteze inca o data lucrarea dar esti sigura ca nu ti-a corect partea cu grila adica de ce n-ar faceo?