| MariNicolita a întrebat:

Bună! Aș avea o intrebare legata de restanțe.
Sunt la facultatea de medicina, am dat avut examen lp la o materie si profa mi-a spus ca nu trec si o sa il dau in restanță.
Intrebarea mea este, in sesiunea de restanță cum se procedează pentru examenele lp si teoretice? În aceeași zi sau in zile diferite? Stiu ca daca nu iau la examenul lp nu trec la cel practic, nu ar mai fi nevoie sa o intreb dacă il pot da pe cel teoretic, nu? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Programarile se fac in functie de numarul restantierilor.

| Nirvanaaa a răspuns:

De obicei nu se dau in aceeași zi. Se dau in zile diferite (asta valabil pentru umf București). La alte facultăți nu știu, fiecare face după cum decide intern.

| helpforyou a răspuns:

In zile diferite.