| DianaMaria14 a întrebat:

:**As dori si eu sa-mi spuneti care stiti teste initiale care se dau la profil mate info intensiv clasa a 9-a(P.S:nu conteaza materia..la cat mai multe).

Multumesc anticipat!happy.dau fundă!

1 răspuns:
| MCG a răspuns:

Testele intiale, asa cum spune si numele, se dau la inceputul anului pentru a se putea face mai tarziu o comparatie intre nivelul de studiu cu care ai venit si felul in care te dezvolti! Inlegatura cu subiectele, nu are cine sa iti dea un model sau un anumit fel pentru ca fiecare profesor isi face subiectele lui si nu ai de unde sa stii cu ce vine! Sunt si eu pe Mate-Info si iti pot spune ca o sa te i-a putin cu algebra si cam atat! In rest, nu mai cauta ca nu ai de unde sa stii ce poate sa iti dea si nu te stresa findca nu se trec si nu se consemneaza nicaieri!