| georgygeorgy1 a întrebat:

In curand voi incepe clasa a IX la un profil de mate-info.
Stiu ca se vor da teste initiale si as vrea sa ma pregatesc.Din cate stiu aceste se vor da din materia de clasa a VIII-a.Stie cineva ce ar trebui sa recapitulez la fiecare materie? V-as ruga sa nu-mi dati raspunusri gen: "tot ce ai invatat"... daca ati utea sa-mi spuneti exact...MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| TheAndra95 a răspuns:

Exact? La ce te astepti? Toate capitolele de la fiecare materie. Invata ce ai in caiete, ce ti-au predat profesorii. Iar materiile care nu le-ai facut o sa primesti ceva care are legatura cu sau chestii de baza pe care de obicei le are fiecare in propia cultura generala.