| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU!
Sunt "boboacă" în clasa a9a şi am o întrebare: cam la ce materii se dau teste iniţiale şi ce parte a materiei o vor cuprinde thinking
Aa. şi încă ceva: există posibilitatea să dăm vreun astfel de test chiar şi mâinehee hee?

P. S. Sunt la profil mate-info cu informatică intensivwinking!
Merci anticipat!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mâine nu dați niciun test, pentru că de-abia vă cunoașteți dirigintele și profesorii.
De marți încolo, veți da câte un test inițial la toate materiile, însă notele nu se vor trece în catalog. Acele teste, sunt ca să-și facă profesorii o imagine despre nivelul vostru de cunoștințe.
Succes!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

คиค,
Nu ai pentru ce.

| คиค a răspuns:

@ÉrotiqueConseils merci frumos!

| PrecioussGirl a răspuns:

Maine in niciun caz! straight face nu se fac ore decat dirigentie atat. happy
va dau manualele, oraru, semnati procese verbale si lucruri de ale clasei.
anul trecut cand am fost eu a9a asa a fost (sunt la mate info simplu): in prima saptamana de scoala am dat un test aproape la toate materiile care nu sa trecut in catalog. dupa aceea urmatoarele 2 saptamani am facut recapitulare apoi iar am dat testul si atunci nota sa trecut in catalog happy. bafta :*