| anonim_4396 a întrebat:

Ajutatimi va rog foarte frumos cu un mesaj astazi implinesc un an de cind ma intilnesc si as dori o felicitare! mersi anticipat!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sa inteleg ca a trecut un an de cand te-ai intalnit cu actualul tau prieten/iubit? daca e asa, zii draga ceva ce porneste din sufletul si inima ta, nu trebuie nimic invatat, totul porneste din inimioara atunci cand iubesti si esti iubit, de ce trebuie sa inveti ceva mecanic, daca tu nu simti acel ceva?
O zi frumoasa sa ai, si
La multi ani pentru aniversarea voastrahappy si sa va iubitihappy

| Dr3yga20 a răspuns:

Te-ai intalnit acum un an? In oglinda probabil.