| anonim_4396 a întrebat:

As dorii sa stiu care sunt materiile la un liceu care are Profil: Real, Specializarea : Filologie.Doresc sa stiu care sunt materiile pentru clasa a XII-a asa cum apar in catalog in ordine incepand cu Limba si literatura romana urmata de celelalte pana la ultima.Dau funda :X

6 răspunsuri:
| DaianaN a răspuns:

Buna.
Poate te ajuta acest site :)
http://cnprsv.ro/? page_id=18#filore

| Pitzipoanca a răspuns:

Exista filologie la profil real? Eu stiam ca filo e la profil uman.

| Scarlettt a răspuns:

Omul ce legatura are filologia cu profilul real. Filolgie e limba romana si istorie iar a 11 si a 12 numai face mate chimie fizica la profilul de filologie. Iar realul e de matematica

| AlexMrs a răspuns:

Romana engleza franceza latina istorie geografie religie filozofie muzica/desen sport optionale

Răspuns utilizator avertizat
| AlexMrs a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Atatea imi mai amintesc eu blushing