| GeOrGy2o1o a întrebat:

Buna!
As vrea foarte mult sa fac bratari pentru cele mai bune prietene ale mele si totusi nu am idee cum as putea face asa ceva...
Ma puteti ajuta...sad
Va rog eu mult sa ma ajutati...

1 răspuns:
| Adynna_9523 a răspuns:

Mai rugat asa de frumos incat am sa te ajut :X kiss
Du-te la un magazin din asta de bijuterii si gasesti acolo o gramada de bratari (Aur sau argint) veii gasi sigur acolo bratarii de toot felul si daca vrei ceva peronalizat (sa scrii vreun mesaj pe ele sau ceva) cumpara bratari cu tablite pe ele big grin sunt foarte dragute :X
Ce mai ai de facut in continuare big grin Spune-i lu tntiii care e acoloo ca vrei sa scrii ceva pe aele bratarii si ia te va ajutaa sigur ori te va trimite n alt undeva unde poti face ecest lucruuwinking E foarte usor de facut acest lucru :X
Acum eu ti-am explicat cat se poate de simplu ce ai de facut si sper ca ti-am fost de folos cumvaa :X Mooolt Noroc kiss