| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste ideei de facultati pe care sa le urmez. In primul rand vreau ceva de viitor,evident. Si in al doilea rand sunt foarte pasionata de limbi straine, vorbesc fluent 3 limbi si putin pe o a patra. As mai vrea sa invat si o alta limba (coreeana mai precis) pe langa cele vorbite. Ah, si in nici un caz nu vreau sa devin profesoara! Merci happy

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Jurnalism, actorie, teatru, drept, stiinte politice. Altceva nu prea ai.