| selcouth a întrebat:

As vrea sa dau la Facultatea de Drept din Bucuresti, dar pentru asta trebuie sa invat economie. Stiti vreo carte buna sau vreo alta modalitate prin care as putea sa invat singura, tinand cont ca nu stiu nici un pic de economie?

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

La ei pe site nu este prezentat necesarul pentru examenul de admitere?

| selcouth explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Este o programa afisata, insa nu este specificata o carte anume. Eu as vrea daca se poate sa găsesc o carte de pe care sa invat si am intrebat in speranța ca poate imi va spune cineva care a dat la drept, ce carte ar fi potrivita...